O firmie

Zakład Poligraficzny „ALIGATOR” został założony w 1995 roku przez Jacka Jurkowskiego. Jego wiedza oraz doświadczenie przyczyniły się do tego, że firma od wielu lat stale się rozwija i zajmuje wiodącą pozycję na runku usług poligraficznych w naszym regionie.

Introligatornia „ALIGATOR” to grupa fachowców, których cechuje doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie. Każdy Klient może liczyć na usługi na wysokim poziomie, poradę przy trudnych pracach, czy pomoc przy właściwym przygotowaniu materiałów do druku.

Realizujemy różnorodne usługi introligatorskie, dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta: oprawa zeszytowa, oprawa klejona, oprawa klejona PUR, oprawa szyto – klejona.

Specjalizujemy się natomiast w falcowaniu w pełnym zakresie formatów i gramatur papieru z uwzględnieniem ulotek przylekowych i farmaceutycznych.

Dobra jakość naszych usług sprawia, że „ALIGATOR” cieszy się rosnącym zainteresowaniem Klientów. Stało się to możliwe m.in. dzięki inwestycjom w zakup nowych maszyn i urządzeń, a także wprowadzeniu do oferty kieszonkowych nośników informacji.

Jako Partner angielskiej firmy Z-Card Limited jesteśmy jedynym licencjonowanym producentem tego typu kieszonkowych nośników informacyjnych.
Ta forma przekazu informacyjnego charakteryzuje się małymi rozmiarami a jednocześnie dużą powierzchnią, na której można umieścić wiele informacji lub reklam. Jej główne zalety to: trwałość, oryginalność oraz skuteczność marketingowa, nieporównywalnie większa w stosunku do tradycyjnych wydawnictw poligraficznych, czy ulotek.

Ostatnio rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę registrowania oraz o specyficzną formę etykietowania, polegającą na zaklejaniu przeźroczystą naklejką, otwierających się ulotek, listów, czy cienkich wydawnictw poligraficznych, które są następnie mailingowane lub wrzutkowane do gazet i czasopism.

Od stycznia 2019r Introligatornia Aligator stała się Dostawcą usług dla branży hotelarskiej w ramach członkostwa w Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Priorytetami są dla nas możliwie najlepsza do osiągnięcia jakość i dotrzymanie terminu wykonania usługi.
W ten sposób zdobywamy dobrą opinię i nowych Klientów.

Ceny zawsze mogą być przedmiotem negocjacji.

Zapytaj o cenę

Ze względu na specyfikę oferowanych usług nasz cennik usług introligatorskich nie jest sztywną listą cen. Ceny usług są zależne od zakresu prac, zamawianego nakładu, a także wybranych materiałów introligatorskich. Jeśli dokładnie wiesz, czego potrzebujesz skontaktuj się z nami w celu uzyskania wiążącej oferty cenowej. Jeśli nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego zlecenia zapytaj nas o radę. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze najlepszych surowców oraz sposobu oprawy. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dostęp do szerokiego wachlarza profesjonalnych materiałów umożliwia nam realizację nawet najbardziej niestandardowych usług introligatorskich, których nie obejmuje cennik większości naszych konkurentów. Aby otrzymać ofertę cenową wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz do nas zapytanie podając informacje takie jak: nakład, surowiec, format, zakres prac.